Üdvözöljük
az Ebesi
Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú 
  Művészeti Iskola
honlapján!

 

Honlapunk elköltözött!
 

ebesarany.hu

 

 

 

 

Beszámoló
Banner

 

A 2016 évi Digitális Témahét programjai

 

 

 

TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0072 – „AZ EBESI ARANY JÁNOS MAGYAR-ANGOL KÉT TANÍTÁSI NYELVŰ ÁLTALÁNOS ÉS ALAPFOKÚ MŰVÉSZETI ISKOLA innovatív iskolafejlesztési projektje” 

TÁMOP-3.1.4.C-14-2015-0072 projek

 

 

 

Friss hírek!

 

Október 3. Zenei világnap, műsor az óvodásoknak
Október 4. VI. Gyermek Országgyűlés Budapest
Október 4-től úszásoktatás a 3. és 4. osztályosoknak
Október 6. Megemlékezés az Aradi vértanuk (iskolarádió)
Október 7. Berg Judit látogat iskolánkba
Október 8. Less Nándor emléktúra
Október 10. A világhíres Muzsikás együttes rendhagyó énekórát tart 13:00-tól
Október 15. Művészeti térítési díjak befizetésének határideje
Október 15. Munkanap, hétfői órarend szerint
Október 20. védőoltás a 6. osztályosoknak
Október 21. Megemlékezés az 1956-os eseményekről, 16:00 települési műsor időpontja
Október 28. HPV oltás a 7. osztályos lányoknak
Október 29-től November 06-ig Őszi szünet

Tájékoztató a művészeti iskola térítési díjairól

 

Ebédfizetési időpontok az első félévben

Étlap: 2016.szeptember

Szeptemberi programok:

Szeptember 12-15
Szülői értekezletek (17 óra)
09.12. (H)              1-2. évfolyam
09.13. (K)              3-4. évfolyam
09.14. (Sz)             5-6. évfolyam
09.15. (Cs)             7-8. évfolyam
Szeptember 16-22 (P-CS)
Mobilitási témahét
Szeptember 19. (H 16:00 és 17:00)
Az intézményi tanács és a szülői munkaközösség gyűlése
Szeptember 21. (SZ)
Őszi hulladékgyűjtés (rövidített órák)
Szeptember 26 - 30. (H-P)
Projekthét (népmese napja, rendhagyó irodalmi foglalkozás a könyvtárban, rajzpályázat
Szeptember 30. (P)
Magyar Diáksport Napja (rövidített órák)

Művészeti Iskolai beiratkozás

Tankönyvosztás

 

Tisztelt Szülők!
Kedves Gyerekek!
Az Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola 2016/2017-es tanév tanévnyitó ünnepségére 2016. augusztus 31-én, szerdán 17.00 órától kerül sor.
Mindenkit várunk sok szeretettel!

 

Álláshirdetések:

zongoratanár  tanító(angol)  tanító(testnevelés/informatika)

Nyári ügyelet

 

Diákok nyári munkájával kapcsolatos tájékoztatás

 

2016 évi Célnyelvi mérés eredményei

 

Mézeskalács tábor

Étlap: jún.6 - jún.12.

Étlap: máj.30 - jún.3.

 

2016 évi Idegennyelvi mérés eredményei

írásbeli      szóbeli

 

Évzáró Művészeti Gála

Étlap: május 16-20

Étlap: május 09-13

 

Május 2-tól Happy hét
Május 3-5. Fogadóórák
Május 3. Látogatás a Magyarok házában, Sport legyen a tied Debrecenben
Május 5. Kézmosás Világrekord
Május 9. KRESZ Nap és megyei verseny (tanítás nélküli munkanap), Próbanyelvvizsga
Május 11. Iskolagyűlés 7.30
Május 17-18. Kaktusz kiállítás
Május 18. Idegen nyelvi mérés
Május 19. Robot szumó bajnokság
Május 25. Diákközgyűlés
Május 25. Országos kompetenciamérés
Május 27. Év végi hangverseny és kiállítás (ifjú képzőművész díj) 17 óra, Művelődési Ház
Június 1. Célnyelvi mérés
Június 2. Nemzeti összetartozás napja, Gyereknap, Madarak és fák napja (Nagy Park), rövidített órák, játékgyűjtés
Június 3. Tanulmányi kirándulás
Június 6. Pedagógus Nap (nincs felügyelet)
Június 9. Osztályozó értekezlet általános iskola: 13.30 Alsó, 14.30 Felső
Június 10. Osztályozó művészeti iskola
Június 14. Alapítványi kirándulás,
Június 15. Bolondballagás, DÖK Nap (tanítás nélküli munkanap)
Június 18. Tanévzáró ünnepség és ballagás: 8.00 és 9.30

Fogadóórák:

Alsó tagozat    Felső tagozat

Étlap: május.2 - 6

 

Tájékoztató a tankönyvrendelésről a szülők részére

Étlap: április 18 - 22

Étlap április 11 - 15

 

Nyomonkövetési jelentés a 9. osztályosok tanulmányi eredményeiről

2015 évi Célnyelvi mérés eredményeinek elemzése

2015 évi Idegennyelvi mérés eredményeinek elemzése

 

Áprilisi programok:

Április 4-8. Digitális Témahét
Április 9. Kakaó-Party, leendő első osztályosoknak és szüleiknek
Április 11-14 Nyílt Napok
Április 13. Iskolagyűlés
Április 14-15. Beiratkozás a leendő első osztályosoknak, Hit-és erkölcstan nyilatkozatok 4. évfolyamnak
Április 15. Papírgyűjtés (rövidített órák)
Április 18-22 Fenntarthatósági Témahét
Április 23. Tavaszi túra Felsőtárkány
Április 29. Próbanyelvvizsga

 

Iskolai beiratkozás  Hit-és erkölcstan nyilatkozat  Szülői felügyelet nyilatkozat

Diákigazolvány igénylés az elsősöknek  Nyilatkozat a tartózkodási helyről

 

Márciusi programok:

Március 2-5. Névadónk hete (Március 5. szombat tanítás nélküli munkanap)
Március 7-11 Pénz hét
Március 9. Iskolagyűlés, Oviklub 1, Hit-és erkölcstan tájékoztató
Március 11. 1848-1849-es Forradalom és Szabadságharcra emlékezünk
Március 15. Művészeti térítési díjak befizetésének határideje
Március 16. Oviklub 2
Március 23. Oviklub 3

A hagyományoknak megfelelően szeretettel várjuk a leendő elsősöket OVIKLUB foglalkozásainkon, , ahol a gyerekek bepillantást nyerhetnek az iskola életébe.

2015 évi Országos Kompetenciamérés eredményei

Március havi étlap: febr.29 - márc. 4.  márc.7 - 11.  márc.14 - 18.  márc.21 - 25.

 

Tandíj tájákéztató a művészeti tagozatosoknak

Tájékoztató a hit- és erkölcstan oktatásról

 

Február 1-4. (H-CS) Szülői értekezletek (17 óra) és fogadóórák (15:30 óra)
02.01. (H)              1-2. évfolyam
02.02. (K)              3-4. évfolyam
02.03. (Sz)             5-6. évfolyam
02.04. (Cs)             7-8. évfolyam

Február 12. (P)
Alsós farsang (1-4.o.) az iskolában

Február 26. (P)
Felsős farsang (5-8.o.) a művelődési házban

Február havi étlap: 02.01 - 02.05.   02.07 - 02.12.   02.15 - 02.19   02.22 - 02.26

Ebédfizetési napok a 2. félévben

 

Az év osztályterme pályázat:

Kérem a kedves szülőket, diákokat és minden ismerősüket, hogy szavazzanak az alábbi linken a 6.a osztálytermére, mely képviseli iskolánkat "Az év osztályterme" pályázaton!

Köszönettel: Dobos Judit

 

Januári programok:

Január 5. Színház (ifjúsági bérlet, indulás: 13:00)
Január 20. Osztályozó konferencia Művészeti Tagozaton
Január 21. Osztályozó konferencia Alsó és felső tagozaton
Január 22. I. félév vége
Január 25-29. A félévi értesítők kiadása az általános és művészeti iskolában
Január 27. Házi népdaléneklési verseny
Január 28. Elektronikusan is elérhető a félévi eredmény
Január 29. Félévi értekezlet (tanítás nélküli munkanap!)
Február 1-4 fogadóóra és szülői értekezlet (15:30 és 17:00)
(hétfő: 1-2. évfolyam, kedd: 3-4. évfolyam, szerda: 5-6. évfolyam és csütörtök: 7-8. évfolyam)

 

 

Decemberi programok:

December 1. Varga Tamás matematika verseny
December 4. Mikulás-buli
December 7-11. Tanszaki bemutatók
(December 7. 16:00 Furulya, December 8. 16:00 Ütő, December 10. 15:00 Dráma, December 11. 16:00 Zongora)
December 8. 1-2. évfolyam Zenebona társulat
December 9. Iskolagyűlés
December 12. Munkanap, délután Fény Születése a Művelődési Házban (rövidített órák-csütörtök szerint)
December 12. Kazinczy és Lilla téri verseny
December 14. II. helyi kompetenciamérés
December 14-18. Karácsonyi vásár
December 17. Karácsonyi koncert az általános iskolásoknak
December 17. Robot szumó házi verseny
December 18. Gyertyagyújtás, Karácsonyi koncert a település lakosainak
A téli szünet utáni első munkanap: Január 4.

Pályaválasztás:

Pályaválasztási tájékoztató füzet a 2016/17-es tanévre

Jelentkezési lap a központi írásbeli felvételi vizsgára

Boldogságprogram az intézményünkben:

A program ismertetője

Az 5. a osztály reklámfilmje

felvétel: Szabó Zsolt   vágás: Tóth Márton  rendező: Tóthné Leiter Júlia

Novemberi programok:

  • november 9-13 Zrínyi matematika háziverseny
  • Pályaválasztási előadás a továbbtanulóknak és szüleiknek
    (a pályaválasztási tájékoztató kiadvány megjelenését követően)

 

Októberi programok:

-       Iskolai tanulmányi, sport, ill. egyéb versenyek,
        pályázatok beindulnak.
-       okt. 6. Megemlékezés az Aradi Vértanúkról
        iskolarádión keresztül
-       Drogprevenciós előadás: okt. 8.
-       okt. 14. Haja István Helytörténeti Vetélkedő
        péntekig lehet jelentkezni a könyvtárban
-       okt. 15. Pályaválasztási kiállítás
-       okt. 15. 8.o. verseny – Bethlen Szakközépiskola
-       Alapítványi értekezlet: okt. 19.
-       okt. 22. 14:00 Megemlékezés 14:00 A Nap utcai
        fiúk, 16:00 Koszorúzás
-       Idősek Napja: okt.10.
-       Őszi szünet: okt. 23 – nov. 1.

 

Október havi étlap: okt.5 - 9. okt.12 - 16.   okt.19 - 22.

 

A Művészeti Tagozat térítési és tandíj tájékoztató levele a 2015-2016-os tanévre elérhető itt!

 

MEGHÍVÓ

 

Tisztelt Ebesi Lakosok!

Meghívott Vendégek!

 

         Iskolánk az Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola meghívja Önt rendezvényünkre, amelyen a Zenei Világnap keretében köszöntjük Prepuk János örökös iskolaigazgatót, aki állami kitüntetést vesz át a 80. születésnapja alkalmából!

         Fellépnek iskolánk jelenlegi és volt tanítványai illetve tanárai!

        

         Időpont: 2015. október 02. (péntek) 16 óra

         Helyszín: Művelődési Ház

 

         A műsort követően lehetőség lesz kötetlen beszélgetésre is, amelyre szintén mindenkit szeretettel várunk!

 

Ebes, 2015. szeptember 23.

 

Szűcs Norbert

intézményvezető

 

 

Aktuális étlapszept. 21 - 25   szept. 28 - okt. 2. 

Ebédfizetés

Tisztelt Szülők!        

Az étkezési térítési díjak befizetésének időpontjai a 2015/2016. tanév I. félévében a következők:

 

naponta 7.00 - 17.30 között

naponta 7.00 - 10.00 között

szeptember hónapra

09. 14. H – 09. 15. K

09. 18.  (P)

október hónapra

10. 12. H – 10. 13. K

10. 16.  (P)

november hónapra

11. 16.  H –11. 17. K

11. 20.  (P)

december hónapra

12. 07. H – 12. 08. K

12. 11.  (P)

2016 január hónapra

01. 11. H – 01. 12. K

01. 15.  (P)

 

A kedvezményes, ingyenes  étkeztetést igénybe vevő gyermekek  szüleinek a figyelmét felhívjuk arra, hogy a kedvezmények lejárati idejét kísérjék figyelemmel, mivel a határozatok lejártát követően a gyermekeknek teljes árú étkezési díjat kell fizetni.

Ebes, 2015. szeptember 9.

                                                                                                                              Kiss Lajosné

                                                                                                                gazdasági ügyintéző

Szeptemberi programok

Szeptember 7-11. (H-P)
TÁMOP 3.1.4/C Projekthét (nyelvi témahét)






 

Szeptember 14-17 (H-CS)

Szülői értekezletek (17 óra)
09.14. (H)              1-2. évfolyam
09.15. (K)              3-4. évfolyam
09.16. (Sz)             5-6. évfolyam
09.17. (Cs)             7-8. évfolyam

Szeptember 16-22 (SZ-K)
TÁMOP 3.1.4/C Projekthét (közlekedési témahét)

Szeptember 21. (H)
Őszi hulladékgyűjtés (rövidített órák)

Szeptember 21. (H 16:00 és 17:00)
Az intézményi tanács és a szülői munkaközösség gyűlése

Szeptember 25. (P)

Magyar Diáksport Napja (rövidített órák)

Tankönyvosztás

2015. évi célnyelvi mérés eredményei

2015. évi idegennyelvi mérés eredményei írásbeli

2015. évi idegennyelvi mérés eredményei szóbeli

 

 

Májusi és Júniusi programok

Május 22. 17 óra Év végi hangverseny

Május 27. Országos kompetenciamérés

Május 28. Alapítványi kirándulás

Május 29. Sport nap, Madarak és fák napja (Nagy Park, rövidített órák)

Június 03. Célnyelvi mérés

Június 04. Nemzeti Összetartozás Napja

Június 05. Tanulmányi kirándulás, tanítás nélküli munkanap

Június 08. Pedagógus nap (délutáni foglalkozások elmaradnak, nincs felügyelet)

Június 11. Idegennyelvi mérés

Június 12. Közösségi rendezvény, KRESZ Nap

Június 12. 17 óra Zacher Gábor előadása az iskolában!

Június 15. Sport nap, DÖK nap

Június 20.

8:00 Tanévzáró ünnepség

9:30 Ballagás

 

A fogadóórák rendje (május 4-7.)

Áprilisi programok:

Április 2-7. Tavaszi szünet

Április 10. Költészet napja

Április 11. Kakaó-party

Április 16-17 Első osztályosok beiratkozása

 

Intézményi dokumentumok módosításának tervezete:

Általános Iskola Pedagógiai Program

Művészeti Iskola Pedagógiai Program

Szervezeti és Működési Szabályzat

Házirend

 

Beiskolázás:

Tankrületi felhívás

Diákigazolvány tájékoztató

Hirdetmény

Hit- és erkölcstan nyilatkozat

Szülői felügyelet nyilatkozat

 

Márciusi programok:

Március 2-6: Névadónk hete

Március 11., 18., 25. (szerda) Oviklub 14:00

Március 11. 17 óra: Hit-és erkölcstan tájékoztató leendő 1. és 5. évfolyamosok, valamint az 1.,2. és az 5., 6. évfolyamosok számára

Március 13. (péntek): Ünnepség az 1848/49-es forradalom és szabadságharc tiszteletére, "Akikre büszkék vagyunk" fal avatás Szarvas József színművész részvételével

 

Februárban történt:

Február 13. A felvételi jelentkezési lapok postázása

Február 20. (péntek) 15:30 Alsós farsang

Február 27. (péntek) 16:00 Felsős farsang

 

Januárban történt:

Január 10. (szombat) Rövidített órákkal! (pénteki órarend)

Január 14. Művészeti osztályozó konferencia

Január 15. Általános Iskolai osztályozó konferencia

Január 19-23. A félévi értesítők kiosztása

Január 23. Tanítás nélküli munkanap, félévi értekezlet

Január 26-29. Szülői értekezletek (17 óra) és fogadóórák (15:30 óra)

01.26. (H)  1-2. évfolyam

01.27. (K)  3-4. évfolyam

01.28. (Sz)  5-6. évfolyam

01.29. (Cs)  7-8. évfolyam

Tisztelt Szülők, Kedves Diákok!

 

Az elektronikus napló az alábbi linken érhető el. Kérlek benneteket, hogy kövessétek figyelemmel: https://ebesarany.mozanaplo.hu/

 

A Hajdú-Bihar Megyei Pályaválasztási Tájékoztató a 2015-2016 tanévre letölthető a következő linken: Pályaválasztási kiadvány

 

Az Ebesi Arany János Magyar-Angol Két Tanítási Nyelvű Általános és Alapfokú Művészeti Iskola pályázatot hirdet az iskola honlapjának megújítására. Az új honlapunktól elvárjuk, hogy a kor követelményeinek megfeleljen, szem előtt tartva a használhatóságot, a kezelhetőséget, valamint magában hordozza és megjelenítse az intézményünk küldetését. Az elkészített weblap sablonokat várjuk az igazgato@arany-ebes.sulinet.hu email címre.  Beküldési határideje 2015. január 12.

 

Decemberben történt:

 

December 02. Színház

December 04. Süti vásár, 7.a

December 06. Mikulás napi floorball kupa 1-8. évf.

December 08. Karácsonyi dísz készítése

December 08-12 Tanszaki bemutatók

December 10. Debreceni Javítóintézet látogatás

December 11. Zsíros Simon Mária 6-8. évfolyam 10 órától

December 13. Rövidített órákkal! (szerdai órarend) – 13:00 Fény születése a művelődési házban

December 15 hétfő Bemutató óra Katona Erika, TTGY, Rövidített óra

December 17. Palacsinta party 3.b

December 18.

9 és 11 óra Karácsonyi koncert az iskolásoknak

Robot szumó házi verseny

December 19.

Bejgli vásár

17 óra Karácsonyi Koncert

 

Novemberben történt:

Művészeti tagozatosok tájékoztatója és kérelme.

Köznevelés az iskolában 2014.11.11.

„Tudásfórum 3.3” - együttműködést fejlesztő műhelymunka

Meghívó

Móra Ferenc mesemondó, valamint Olvasás és szövegértési verseny

Pályaválasztási előadás a továbbtanulóknak és szüleiknek
(a pályaválasztási tájékoztató kiadvány megjelenését követően)

November 15. Jótékonysági bál

Gyermek Ifjúsági Kupa – részvétel a közlekedésbiztonsági vetélkedőn

Csapókerti Napok (idegen nyelv, próza és ének)

November 3. Első negyedéves értékelés

Zrínyi matematika háziverseny

Országos kompetencia-, célnyelv- és nyelvi készségmérés adatközlés

 

Októberben történt:

Részvétel a Bolyai matematika csapatversenyen (3-8. osztály

Egészségügyi vetélkedő 2-4. évfolyam számára

Őszi kirándulás (Less Nándor emléktúra)

Megemlékezés a zene világnapjáról

Megemlékezés az aradi vértanúkról az iskolarádión keresztül

Megemlékezés az 1956-os forradalomról – filmvetítés a művelődési házban

 

Szeptemberben történt:

Szeptember 01. 1. osztályos két tanítási nyelvű tanulók felmérése

Szeptember 05. Műfüves focipálya átadó ünnepség, Tankerületi labdarúgó verseny. Büszkeségfal avatás

Szeptember 17. Őszi hulladékgyűjtés

Szeptember 22-25

Szülői értekezletek (17 óra)
09.22. (H)                             1-2. évfolyam
09.23. (K)                             3-4. évfolyam
09.24. (Sz)                            5-6. évfolyam
09.25. (Cs)                           7-8. évfolyam

Szeptember 26. Őszi tanulmányi kirándulás (Nyíregyháza Vadas Park)

 

Ügyintézés a nyári szünetben: A nyári szünet ideje alatt iskolánk július 30-án, augusztus 06-án és augusztus 13-án 8.00-12.00 óra között hivatalos ügyintézést tart.

 

Tanévnyitó

A 2014/2015-ös tanév tanévnyitójának időpontja: 2014. augusztus 29., péntek 17.00.

 

Júniusban történt:

Június 03. Robot szumó

—Június 04. Célnyelvi mérés (Az eredmény letölthető innen)

—Június 06. Alapítványi kirándulás Ópusztaszer

—Június 10. Osztályozó konferencia (alsó-felső)

—Június 11. Osztályozó konferencia (művészeti)

—Június 13. DÖK nap

—Június 14. 9:00 Ballagás

Június 20. 17:00 Tanévzáró ünnepség

 

Májusban történt::

Letölthető a legújabb Kapocs, az iskolások lapja

Május 5-9 Szülői értekezlet, fogadóóra (15:30)

Május 5-16. Tanulók fizikai állapotának felmérése

Május 10. Madarak és fák napja

(Helyszin: Nagy Park, Gyülekező: 12:45 Iskola)

Május 12. Év végi mérések

Május 22. Diákközgyűlés

Május 23. KRESZ nap

Május 23. 17 óra Év végi hangverseny és kiállítás

Május 28. Kompetenciamérés

Május 30. Tanulmányi kirándulások

Június 01. Községi Gyermeknap

Június 02. Pedagógus Nap

Áprilisban történt:

Április 02. Oviklub 3.

Április 04. Húsvéti játszóház: Korongozás

Április 09. Papírgyűjtés (rövidített órák)

Április 12. Kakaó-party: 10 órától várjuk a leendő első osztályosokat és a szüleiket rendezvényünkre, ahol betekintést nyerhetnek iskolánk életébe.

Április 14-16 Húsvéti vásár

Április 15-ig Hit-és erkölcstan nyilatkozat leadási határideje a 4. osztályosoknak

Április 17-22 Tavaszi szünet

Április 28-30 Beíratkozás, beiskolázás

Beiskolázás:

Hirdetmény

Hit- és erkölcstan nyilatkozat

Szülői felügyelet nyilatkozat

Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal Hirdetménye

Diákigazolvány igénylésével kapcsolatos soron kívüli ügyintézés céljából a Hajdúszoboszlói Okmányiroda nyitvatartása a következő:

2014. április 1., 8., 15, 22.  (kedd) 14-16

2014. április 2., 9., 16., 23.  (szerda) 15-18.30

Hit-és erkölcstan tájékotató:

2014. március 13. csütörtök 17 óra

Egyházak tájékoztatója:

Hit Gyülekezete: www.hiteserkolcstan.hu

szórólap1, szórólap2

Márciusban történt:

Letölthető a legújabb Kapocs, az iskolások lapja

Névadónk hete, Arany-hét:

március 3. 8:00 Megemlékezés

március 4. 13:00 Alsós Kazinczy

március 5. 14:30 Felsős Kazinczy

március 6. 13:00 Mesemondó verseny

március 7. 9:00-12:00 Arany futás

március 11. Színház

Március 14. Ünnepség

Március 15-i Forradalom és Szabadságharcra emlékezünk

Március 19, 26 és április 2-án (14:00) Oviklub (Program)

Sok szeretettel várjuk a leendő elsősöket!

Március 24-27 Nyílt tanítási napok

Alsó tagozat

Felső tagozat

Februárban történt:

Letölthető a legújabb Kapocs, az iskolások lapja

Február 21. Alsós farsang

14:30 1. osztály

15:30 2-4. osztály

Február 28. Felsős farsang

16:00 5-8. osztály

Januárban történt:

Igénylőlap tanulói tankönyvtámogatáshoz, beadási határidő: Február 7.

Január 17. I. félév zárása

Január 27-31. Szülői értekezletek és fogadóórák

 

Decemberben történt:

Békés Karácsonyt és Boldog Új Évet Kívánunk Mindenkinek!

 

Letölthető a decemberi Kapocs, az iskolások lapja

december 5. csütörtök 16:30 Furulya tanszaki bemutató

december 10. kedd 14:15 Ütő tanszaki bemutató

december 11. szerda 16:30 Rézfúvó tanszaki bemutató

december 12. csütörtök 15:00 Dráma tanszaki bemutató

december 13. péntek 16:30 Zongora tanszaki bemutató

Novemberben történt:

November 27-én szerdán 17 órától Pályaválasztási tájékoztató a 8. osztályosoknak

Alapítványi bál meghívó

Letölthető a novemberi Kapocs, az iskolások lapja

 

Októberben történt:

Szarvas József ebesi színművész(és az iskolai színjátszó csoport)az Életművész c. műsorban.

A labdarúgó házibajnokság végeredménye

Letölthető az októberi Kapocs, az iskolások lapja